Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 52 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/14
Все фото
+6 фото
145 000 AZN
2 790 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
52 м²
Площадь
9 / 12
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 52 м²,
м. Азадлыг проспекти
Azadliq m.İstanbul kl. yaninda.12 mərtəbəli ekperimental layihəli binanin 9 cu mərtəbəsində 1 otagdan 2 otaga duzəlmə 52kv sahəsi olan mənzil satilir.Binada qaz yoxdu.Mərkəzi istilik.İpotekaya yararli. Xidmət haqqi 1%
Баку, S.S.Axundov küç.
Баку, S.S.Axundov küç.
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
м. Азадлыг проспекти
пос. 8-й мкр
Seyran bəy.
Посредник (агент)
Real Əmlak Azadlıq
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Ибрагимпаша Дадашева 167
Посмотреть все 990 предложения
№ 4114426
•
Просмотры: 4794
•
Обновлено: 15.05.2026, 12:19
145 000 AZN
2 790 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
52 м²
Площадь
9 / 12
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Ибрагимпаша Дадашева 167
Посмотреть все 990 предложения