Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 215 м²,
м. Азадлыг проспекти
1/11
Все фото
+3 фото
530 000 AZN
2 470 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
215 м²
Площадь
15 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 215 м²,
м. Азадлыг проспекти
⚜️ Azadlıq pr. ⚜️ Vorovski dairəsi ⚜️ Yeni bina ⚜️ Otaq sayı: Qanuni 4 otaq ⚜️ Sahəsi: 215 kv ⚜️ Mərtəbə: 17/10 ⚜️ Sənəd: Kupça ✅ ⚜️ Qiymət: 530.000 AZN
Баку, M.Davudoğlu küçəsi
Баку, M.Davudoğlu küçəsi
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
м. Азадлыг проспекти
м. Насими
пос. 8-й мкр
Asan Emlak
Посредник (агент)
Asan Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 184 предложения
№ 6027334
•
Просмотры: 196
•
Обновлено: 14.05.2026, 20:07
530 000 AZN
2 470 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
215 м²
Площадь
15 / 18
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 19:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 99
Посмотреть все 184 предложения