Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
пос. Масазыр
1/10
Все фото
+2 фото
82 000 AZN
1 550 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
пос. Масазыр
Masazır Qəsəbəsi Qurtuluş 93 Yaşayış kompleksi.Baxcalı evlər. ♻️Otaq 2 ♻️Sahəsi 53 kv/m ♻️Mərtəbə 5/4 ♻️Sənət kupcalı. ♻️Mərkəzi istilik. ♻️Hər otağa pencere düşür. ♻️Qiymət 82000 azn
Баку, Masazır qəsəbəsi
Баку, Masazır qəsəbəsi
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
пос. Масазыр
ЖК Гуртулуш 93
İlkin
Посредник (агент)
Qurtuluş Əmlak
Агентство
Ежедневно: 08:00-21:00
Баку, Абшеронский р., Жилой Комплекс "Qurtuluş 93"
Посмотреть все 277 предложения
№ 6027701
•
Просмотры: 482
•
Обновлено: Сегодня, 12:36
82 000 AZN
1 550 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
İlkin
Посредник (агент)
Qurtuluş Əmlak
Агентство
Ежедневно: 08:00-21:00
Баку, Абшеронский р., Жилой Комплекс "Qurtuluş 93"
Посмотреть все 277 предложения