Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
Насиминский р.
1/15
Все фото
+7 фото
320 000 AZN
2 560 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
Насиминский р.
TƏCİLİ KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI Tibb Universiteti yanı Premium bina olan, "Regal Residence" də 3 otaqlı, təmirli mənzil satılır. Qaz, su, işıq daimidir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Баку, Mərdanov Qardaşları küçəsi
Баку, Mərdanov Qardaşları küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Royal Residence
Şəbnəm xanım
Посредник (агент)
Max Home Nəsimi
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Ханифы Алескеровой, 17
Посмотреть все 432 предложения
№ 6089276
•
Просмотры: 221
•
Обновлено: Сегодня, 11:21
320 000 AZN
2 560 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
3 / 17
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Ханифы Алескеровой, 17
Посмотреть все 432 предложения