Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 83 м²,
Абшеронcкий р.
1/22
Все фото
+14 фото
99 500 AZN
1 200 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
83 м²
Площадь
5 / 6
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 83 м²,
Абшеронcкий р.
Yeni təmirlidir. Kupçalıdır və ipotekaya yararlıdır. Bu qiymətə sənədli, kvadratı belə geniş və səliqəli təmirdə olan mənzil heç bir yerdə yoxdur.
Баку, Qurtuluş 93 Y\K
Баку, Qurtuluş 93 Y\K
Смотреть на карте
Абшеронcкий р.
ЖК Гуртулуш 93
Əli
Посредник (агент)
Dost Əmlak Baş Ofis
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде
Посмотреть все 1120 предложения
№ 6101399
•
Просмотры: 600
•
Обновлено: Сегодня, 11:44
99 500 AZN
1 200 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
83 м²
Площадь
5 / 6
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде
Посмотреть все 1120 предложения