Продажа
1-комн. новостройки
Продаётся 1-комн. новостройка 50 м²,
м. Иншаатчылар
1/5
Все фото
143 000 AZN
2 860 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
50 м²
Площадь
12 / 12
этаж
Продаётся 1-комн. новостройка 50 м²,
м. Иншаатчылар
Inwaatcilar Metrosunun Yani Yeni Tikili Yawayiwli Qazli 12Mertebeli Binanin 12ci Mertebesi Yawayiwin 2ci Mertebesi 50kv Sahesi Olan 1Otaqli Temrisiz Menzil Tecili Olaraq Satilir Etrafli Zeng Edin Firmanin Xidmet Haqqi 1Faiz Tewkil Edir
Агентство
Ежедневно 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна
Посмотреть все 836 предложения
№ 6109906
•
Просмотры: 155
•
Обновлено: Сегодня, 08:13
143 000 AZN
2 860 AZN/м²
1-комн.
Новостройка
50 м²
Площадь
12 / 12
этаж
Ceyhun
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Dostluq
Агентство
Ежедневно 10:00 – 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна
Посмотреть все 836 предложения