Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Мемар Аджеми
1/16
Все фото
+8 фото
130 000 AZN
1 910 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Мемар Аджеми
TECİLİ SATİLİR.Nesimi rayonu 4mkr Cavadxan kucesi Memar Ecemi metrosuna yaxin 5/5 mertebesinde 2 otaqli ela temerli menzil tecili satilir.Binanin yaxinliginda Mekteb baxca marketler var.Qaz su isiq daimidi .Ofis haqqi 1% teskil edir.
Баку, Cavadxan küçəsi
Баку, Cavadxan küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
пос. 4-й мкр
Yunis M
Посредник (агент)
Şah
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 23:00
Баку, Насиминский р., ул. Гусейна Сеидзаде
Посмотреть все 181 предложения
№ 6110904
•
Просмотры: 191
•
Обновлено: Вчера, 15:37
130 000 AZN
1 910 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Yunis M
Посредник (агент)
Şah
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 23:00
Баку, Насиминский р., ул. Гусейна Сеидзаде
Посмотреть все 181 предложения