Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Мемар Аджеми
1/17
Все фото
+9 фото
195 000 AZN
2 440 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Мемар Аджеми
4 cu mikrayon kruqunda yola baxan binada Qanuni 3 otaqli Super temirli menzil satilir. Menzil orta blokda yerlesir. istilik kombi isti pol Elave olaraq Metbexde ARTIRMASI var.Real aliciyla rzilasmaq olar Etrafli melumat ucun zeng edin.
Баку, Hüseyn Seyidzadə küç.
Баку, Hüseyn Seyidzadə küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
пос. 4-й мкр
Kamran
Посредник (агент)
Əcəmi Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 22:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 37 предложения
№ 6128210
•
Просмотры: 134
•
Обновлено: 14.05.2026, 08:10
195 000 AZN
2 440 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 5
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 22:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 37 предложения