Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 85 м²,
Абшеронcкий р.
1/14
Все фото
+6 фото
128 000 AZN
1 510 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 85 м²,
Абшеронcкий р.
Masazırda əliağa vahid heykəlilin düz yanında yerləşən təmrıi 3 otaqlı mənzil təcili olaraq satışa çıxarılıb ətraflı məlumat və evə baxış üçün əlaqə saxlayn
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 22:00
Баку, Насиминский р., ул. Сюбхи Салаева
Посмотреть все 31 предложения
№ 6129777
•
Просмотры: 89
•
Обновлено: 14.05.2026, 15:59
128 000 AZN
1 510 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
5 / 16
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 22:00
Баку, Насиминский р., ул. Сюбхи Салаева
Посмотреть все 31 предложения