Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
пос. Аг шехер
1/7
Все фото
684 000 AZN
3 800 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 20
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 180 м²,
пос. Аг шехер
Ekskluziv Premium bina, möhteşem teklif Bina 2 blokdan ibaret, her blokun ayri receptionu Bütün otaqlarda vitraj pencereler 3 eded suretli liftler 3 mertebeli yeralti parking Daha etrafli melumat üçün elaqe saxlayin Ofis haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 99
Посмотреть все 53 предложения
№ 6130456
•
Просмотры: 82
•
Обновлено: 14.05.2026, 18:17
684 000 AZN
3 800 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
180 м²
Площадь
10 / 20
этаж
Emil Həşimov
Посредник (агент)
Premium Estate MMC
Агентство
Ежедневно: 10:00-22:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 99
Посмотреть все 53 предложения