Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 120 м²,
Насиминский р.
1/8
Все фото
269 000 AZN
2 240 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
4 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 120 м²,
Насиминский р.
Azadlıq prospekti MG yanında 9 mertebeli binanın 4 mertebesində Sahesi 120 kv 4 otaqlı Təmirli Hər bir şeraiti olan menzil satılır Binanın yaxınlığında lazımı iaşe obyektleri var 1 % xidmət haqqı
Баку, Azadlıq prospekti
Баку, Azadlıq prospekti
Смотреть на карте
Насиминский р.
База Нефтчи
ГЭЦ
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
İlkin
Посредник (агент)
Real Əmlak Nizami
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Aбдуллы Шаиг 189
Посмотреть все 438 предложения
№ 6131620
•
Просмотры: 61
•
Обновлено: 15.05.2026, 18:39
269 000 AZN
2 240 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
4 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
İlkin
Посредник (агент)
Real Əmlak Nizami
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Aбдуллы Шаиг 189
Посмотреть все 438 предложения