Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 54 м²,
Наримановский р.
1/17
Все фото
+9 фото
210 000 AZN
3 890 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
54 м²
Площадь
12 / 15
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 54 м²,
Наримановский р.
Qaya Qala Residence-də 2 otaqlı tam təmirli mənzil satılır.Mənzil şəkildə olan bütün əşya və elektronika ilə birlikdə satılır.(1 ədəd televizor. 2 eded kondiisoner. qabyuyan ve.s...).Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.
Баку, Qarabağ k.
Баку, Qarabağ k.
Смотреть на карте
Наримановский р.
Шерг базар
Qaçay bəy
Посредник (агент)
Friend House 28 may
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., пр. Азадлыг
Посмотреть все 312 предложения
№ 6131709
•
Просмотры: 60
•
Обновлено: 15.05.2026, 11:47
210 000 AZN
3 890 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
54 м²
Площадь
12 / 15
этаж
Ремонт
Qaçay bəy
Посредник (агент)
Friend House 28 may
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., пр. Азадлыг
Посмотреть все 312 предложения