Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
пос. Масазыр
1/13
Все фото
+5 фото
78 000 AZN
870 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 90 м²,
пос. Масазыр
KUPÇALI QAZLI MƏNZİL.masazırda yol kənarı 8 mertebeli binanın 8 ci ve 9 cu mertebelerinde yerleşen 2 mertebe dublex 3 otaqlı menzil satılır.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Абшеронский р., ул. Алиага Вахида 116
Посмотреть все 21 предложения
№ 6132194
•
Просмотры: 148
•
Обновлено: 15.05.2026, 22:11
78 000 AZN
870 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
8 / 8
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Абшеронский р., ул. Алиага Вахида 116
Посмотреть все 21 предложения