Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 81 м²,
м. Халглар Достлугу
1/9
Все фото
+1 фото
166 000 AZN
2 050 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
81 м²
Площадь
1 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 81 м²,
м. Халглар Достлугу
TƏCİLİ!!! Xalqlar dostluğu metrosunun yanında Minsk layihəli binada 3-dən 4-ə düzəlmə ev satılır. Kupçası var. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz Ofis haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 869 предложения
№ 6132522
•
Просмотры: 74
•
Обновлено: 15.05.2026, 14:48
166 000 AZN
2 050 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
81 м²
Площадь
1 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Cəmilə xanım
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Qarayev
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 869 предложения