Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 45 м²
1/4
Все фото
54 000 AZN
1 200 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
45 м²
Площадь
10 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 45 м²
Kupçalı ipotekaya yararlı Bazar qiymətindən aşağı 2 otağa düzəlmə Geniş cam balkonlu ☆Tələsin Ofis haqqı min azn
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Сабаильский р., ул. Узеира Гаджибекова 21
Посмотреть все 593 предложения
№ 6133424
•
Просмотры: 456
•
Обновлено: 15.05.2026, 18:03
54 000 AZN
1 200 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
45 м²
Площадь
10 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Сабаильский р., ул. Узеира Гаджибекова 21
Посмотреть все 593 предложения