Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. 9-й мкр
1/9
Все фото
+1 фото
205 000 AZN
2 280 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
9 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. 9-й мкр
KUPCA IPOTEKAYA YARARLI Bineqedi rayonu 9 mkr Qanuni 3 otaq Leninqrad proekti Orta blok Yaninda 157 n mekteb Qarsisinda park Teze lift qurasdirilib REAL MUSTERIYE ENDIRIM OLUNACAQ OFIS HAQQI 1%
Баку, Adil Məmmədov küç.
Баку, Adil Məmmədov küç.
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
пос. 9-й мкр
ELAN SAHİBİ
Посредник (агент)
Regal Real Estate
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Баку, Насиминский р., ул. 28 мая
Посмотреть все 424 предложения
№ 6134792
•
Просмотры: 204
•
Обновлено: Вчера, 21:48
205 000 AZN
2 280 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
9 / 9
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Баку, Насиминский р., ул. 28 мая
Посмотреть все 424 предложения