Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бакиханова
1/14
Все фото
+6 фото
216 000 AZN
2 400 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
1 / 7
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бакиханова
Sabuncu r-nu, Bakixanov qes. kohne tikili menzil satisa cixarilib. Menzil 4oaqdan ibaretdir. Qaz, su, isiq daimidir. Ehmedbey agayev kuc. Stimul Huspital yaxinligi. Sened CIXARIS. Xidmet haqqi 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Сабаильский р., ул. Узеира Гаджибекова 21
Посмотреть все 593 предложения
№ 6135078
•
Просмотры: 47
•
Обновлено: 16.05.2026, 13:42
216 000 AZN
2 400 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
1 / 7
этаж
Купчая
Ремонт
Sevda
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Sahil
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Сабаильский р., ул. Узеира Гаджибекова 21
Посмотреть все 593 предложения