Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 150 м²,
м. 8 ноября
1/12
Все фото
+4 фото
400 000 AZN
2 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
150 м²
Площадь
6 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 150 м²,
м. 8 ноября
Mənzil elit binaların birinde yerləşir. Qanuni 3 otaq ipotekaya yararlı əşyalı satılır. Real alicilar əlaqə saxlasın. Xidmət haqqı 1 faiz təşkil edir.
Баку, Həsən Əliyev k.
Баку, Həsən Əliyev k.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 8 ноября
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
İnqilab Residence
Royal Residence
Mircəlal Bəy
Посредник (агент)
Bakı Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Азадлыг 48
Посмотреть все 1002 предложения
№ 6136092
•
Просмотры: 45
•
Обновлено: 16.05.2026, 17:40
400 000 AZN
2 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
150 м²
Площадь
6 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Mircəlal Bəy
Посредник (агент)
Bakı Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Азадлыг 48
Посмотреть все 1002 предложения