Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²
1/9
Все фото
+1 фото
101 000 AZN
1 940 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
1 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 52 м²
Xırdalanın əsas prospektində sakit məhəllədə 2 otağa düzəlmə Kupcalı mənzil satılır. Mənzil əşyalı satılır. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz Xidmət haqqı 1 faiz təşkil edir
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Зергерпалам 100
Посмотреть все 409 предложения
№ 6136121
•
Просмотры: 52
•
Обновлено: Вчера, 17:47
101 000 AZN
1 940 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
52 м²
Площадь
1 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Зергерпалам 100
Посмотреть все 409 предложения