Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 54 м²,
пос. Масазыр
1/11
Все фото
+3 фото
72 000 AZN
1 330 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
54 м²
Площадь
6 / 6
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 54 м²,
пос. Масазыр
Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi(Yeni Baki yasayis kompleksin yanı).Yaxinliğinda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz və Lift daimidır.Bina 6 mertebelidir,Mənzilde 6 ci mərtəbədir.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 198 предложения
№ 6136505
•
Просмотры: 40
•
Обновлено: Вчера, 19:31
72 000 AZN
1 330 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
54 м²
Площадь
6 / 6
этаж
Ремонт
Əziz
Посредник (агент)
Əziz Əmlakçı
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 198 предложения